درباره ما

میتوان گفت هنر قلم زنی روی چرم یکی از قدیمی ترین و جذاب ترین رشته های صنایع دستی بوده و این مهارت از قرن چهارم رواج داشته و از نظر اصول کار و مهارتی تشابه زیادی به قلم زنی روی فلز دارد که در چندین مرحله انجام می شود:

  • طراحی
  • ساخت الگو
  • برش چرم
  • حکاکی
  • رنگ آمیزی
  • آستر کشی
  • دوخت

پوریا چرم در زمینه ی تولید محصولات از چرم طبیعی در حوزه ی کیف ، تابلو و اکسسوری انواع هدایای نفیس و ارزشمند از سال 1390 شروع به فعالیت نمود، و نام «پوریا چرم» را با هدف تولید محصولاتی با کیفیت ، مطابق با استانداردهای جهانی به عنوان نام تجاری خود برگزید و هم اکنون با پشتوانه 9 سال تجربه مفید در شناخت الگوهای  رفتاری جامعه  ایرانی و بین المللی با بهره گیری از مواد استاندارد و استفاده از چرم مرغوب و حلال در عرصه ی تولید محصولات صنایع دستی، مطابق با ذائقه  مشتریان  می پردازد.

استفاده از چرم هایی با فرآوری گیاهی که دوست سلامتی و محیط زیست می باشد، بکارگیری طراحان مطرح بین المللی ، همکاران دانش آموخته و اهل فن ازیک سو و همینطور مشتریانی باسلیقه و خوش ذوق ،با تمام توان در جهت رضایتمندی هنردوستان گرامی گام برداشته ایم.

محصولات پوریا چرم سابقه ی صادرات به کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اسپانیا ، روسیه، سوئیس، ایتالیا و هلند را در رزومه کاری خود دارد. ازسوی دیگرحضور در نمایشگاههای معتبر بین المللی از جمله نمایشگاه فیرا میلان و فلورانس ایتالیا، نمایشگاه صنایع دستی روتردام هلند ونمایشگاه آثار برجسته مشترک ایران-روسیه در شهر مسکو از امتیازات شایسته پوریا چرم تلقی می گردد.
همچنین درعرصه فعالیت های داخل کشور، شرکت در اکثر نمایشگاه های صنایع دستی و گردشگری و استقبال با شکوه از محصولات ارائه شده و همچنین آموزش به هنرجویان مشتاق در عرصه صنایع دستی از جمله افتخارات ماست .

در نهایت صداقت در فروش، اعتماد به توانمندی هنر ایرانی و دانش مداری، از ارزش های ویژه پوریا چرم هستند که سبب شده اند این برند به یکی از برند های محبوب صنایع دستی در رشته محصولات چرمی در ایران لقب گیرد.